Виконком прийняв низку важливих рішень

 

1 березня, під головуванням Таїровського селищного голови Тимура Хасаєва, відбулося чергове засідання Виконавчого комітету. Більшість питань – традиційні, що належать до повноважень виконкому: про зміни або присвоєння адрес земельним ділянкам та іншим об’єктам нерухомості і рішення щодо переведення садових будинків у стан житлових. Розглядалися також заяви громадян стосовно видачі путівок для дітей у позачерговому порядку до Дошкільного навчально-виховного закладу «Журавлик».

Крім того, порушувалися й інші питання, які безумовно зацікавлять більшість мешканців Таїровскої громади. Серед них:

Прийнято рішення щодо поновлення пільгового автобусного маршруту, що діяв раніше за тим же графіком руху і маршрутом: «смт. Таїрове – пл. Незалежності  - ринок «Чорноморський – смт. Таїрове». Незабаром подібний соціальний автобусний маршрут буде курсувати до Овідіополя. Ним зможуть скористатися всі ті, хто звертається до районних закладів охорони здоров’я або соціального забезпечення. Крім того, вирішується питання щодо організації перевезень школярів з Чорноморки, «Золотої гірки» та «Академмістечка» до Таїровської школи та у зворотньому напрямку.

            При Виконавчому комітеті Таїровської ради створена адміністративна комісія, до складу якої увійшли фахівці-землевпорядники і юристи на чолі із заступником голови Павлом Погорілим. Головне її завдання – вирішення конфліктів та суперечок в питаннях благоустрою території. Повноцінно свою роботу адмінкомісія розпочне після затвердження сесією «Положення щодо Діючих правил благоустрою території Таїровської громади».

             Зважаючи на чисельні звернення та скарги громадян з більшості населених пунктів та житлових масивів, які обурені величезною кількістю незаконно встановлених загороджувальних конструкцій, що заважають і автотранспорту, і пішоходам, Виконавчий комітет ради прийняв рішення про демонтаж самовільного встановлених загороджувальних конструкцій та засобів примусового зниження швидкості («лежачих поліцейських»), що обмежують рух транспортних засобів та пішоходів на території Таїровської громади. У найближчий час ця робота буде проведена в Чорноморці, де самовільно встановлені шлагбауми та металеві паркани нерідко перекривають цілі вулиці. Демонтаж забезпечать спеціалісти КП «ЖКП «Таїрове» у присутності працівників правоохоронних органів.

            Окреме питання – розгляд заяв громадян щодо надання матеріальної допомоги у зв’язку із важким матеріальним становищем, захворюванням та необхідною реабілітацією або похованням близьких родичів. Таких заяв надійшло близько 300-от. Майже всі вони будуть розглянуті на найближчому засіданні виконкому після того, як громадяни що звернулися за матеріальною допомогою, додадуть до заяв необхідний перелік документів. 6 заяв про виплату матеріальної допомоги на поховання близьких родичів було розглянуто позитивно.

            Також одноголосно була підтримана пропозиція щодо клопотання про присвоєння мешканці «Червоного Хутору» Інні Батрак Почесного звання «Мати-героїня». Інна Яківна виховує 4-х доньок та 2-х синів. Старшій дитині вже 20, наймолодшій 6.