На позачерговій 10-й сесії депутати підтримали створення нового комунального підприємства

Мова йде про Комунальне некомерційне підприємство Таїровської селищної ради «Таїровський консультативно-діагностичний центр». Отже, громада отримала довгоочікуваний заклад охорони здоров’я, функціями якого є:

- надання первинної медичної допомоги:

- здійснення управління медичним обслуговуванням населення Таїровської громади;

- вживання заходів з профілактики захворювання населення та підтримання громадського здоров’я;

- надання послуг вторинної/спеціалізованої медичної допомоги будь-яким особам в порядку та умовах законодавством України.

Фактично, КП «Таїровський консультативно-діагностичний центр», що буде розміщуватися в спеціалізованому приміщенні на житломасиві «Райдужний» і буде забезпечений кваліфікованим персоналом та сучасним медичним обладнанням, стане головною медичною установою на території Таїровської громади, якій також будуть підпорядковані Таїровська медична амбулаторія та Сухолиманський фельдшерсько-акушерський пункт. Мешканці будь-якого населеного пункту чи житломасиву Таїровської ОТГ зможуть отримати вказаний перелік медичних послуг фахівцями Консультативно-діагностичного центру. Вже відпрацьовується питання щодо організації автобусного сполучення з цим медичним закладом. Його відкриття заплановано найближчим часом.