Робоча зустріч адміністрації Таїровської громади з підприємцями

Влада – орган не контролюючий, а співпрацюючий:

відбулася робоча зустріч адміністрації 

Таїровської громади з підприємцями

 

Її ініціювала сама влада, аби розпочати повноцінний діалог з тими, хто веде підприємницьку діяльність на території Таїровської селищної ради. Крім того, процес децентралізації, що доволі успішно крокує країною, власне і передбачає здійснення постійного контакту на рівні представників бізнесу та адміністрації об’єднаних територіальних громад. Самі ж громади й отримали усі повноваження щодо визначення рівня місцевих податків та зборів, з метою наповнення бюджету і створення сприятливих умов для тих, хто займається на цій території різними видами підприємницької діяльності.

Зустріч влади Таїровської громади з підприємцями, що відбулася 2 липня у приміщенні Інституту виноградарства та виноробства ім. В.Є. Таїрова – лише перший крок до співпраці, фактичне знайомство з тими, хто буде відповідати за цей напрямок роботи. В Таїровській об’єднаній територіальній громаді відповідні питання – прерогатива роботи Управління економічного розвитку та його структурного підрозділу – відділу економіки. Земельні питання, що також в межах компетенції зазначеного управління, співпраця з підприємствами різних форм власності, здійснення контролю за сплатами місцевих податків, наповнення бюджету громади – ось основні напрямки його роботи. 

На першому етапі головне завдання – створення бази підприємств, що здійснюють свою діяльність на території Таїровської ОТГ, налагодження діалогу, обговорення проектів регуляторних актів про встановлення різного виду податків на 2020 рік, суми яких будуть прийматися депутатським корпусом на черговій 12-й сесії 11 липня. На зустрічі підкреслено: до запропонованих ставок місцевих податків та зборів у владі віднеслися «зі здоровим глуздом та реаліями сьогодення». Пропозиція цілком слушна – не підвищувати їх розмір у наступному році. Детально ознайомитися з пропозиціями місцевих податків і зборів на 2020 рік можна на Офіційному сайті Таїровської селищної ради в розділі «Регуляторна політика». 

Насамкінець, під час зустрічі Таїровської влади з підприємцями була підтримана пропозиція створення постійно діючої дієвої Ради підприємців, що буде об’єднувати у своєму складі авторитетних представників малого та середнього бізнесу усіх форм власності та видів підприємницької діяльності з метою відстоювання їх інтересів, налагодження повноцінного і конструктивного діалогу з місцевою владою. 

Звертаємо увагу всіх, хто здійснює підприємницьку діяльність на території Таїровської громади! Відповіді на будь-які питання ви можете отримати безпосередньо у відділі економіки Управління економічного розвитку Таїровської селищної ради. Контактні телефони керівників:

Начальник управління Желєзков Дмитро Валерійович:

0 (67) 923-90-75;

Начальник відділу Білоус Ірина Володимирівна:

0 (67) 485-05-93