Розпорядження про скликання дев’ятої сесії Таїровської селищної ради

 

ТАЇРОВСЬКА   СЕЛИЩНА   РАДА

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я     

 

Про скликання  дев’ятої сесії Таїровської селищної ради сьомого скликання Овідіопольського району Одеської області

 

На підставі п. 8, 20, ч.4, ст. 42, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3, ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», розділом 9 Регламенту Таїровської селищної ради VІІ скликання затверджений рішенням Таїровської селищної ради від 28 грудня 2018 року № 5-VII:

 

  1. Скликати дев’яту сесію Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області сьомого скликання 29 травня  2019 року о 10-й годині в приміщенні Таїровського будинку культури за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, смт. Таїрове, вул. 40 річчя Перемоги, 55.
  2. Рекомендувати для розгляду на дев’ятій сесії Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області сьомого скликання наступні питання:

      - Про внесення змін  та доповнень до рішення селищної ради від 08 лютого2019 року №  24-VІІ “Про селищний бюджет на 2019 рік”;

     - Про створення комунальної установи «Дитяча школа мистецтв»;

     - Про   затвердження Програми охорони здоров’я Таїровської об’єднаної територіальної громади;

     - Про затвердження комплексної програми з утворення та оновлення містобудівної документації території та містобудівного кадастру Таїровської селищної ради на 2019-2021 роки.

     -  Розгляд заяв громадян, підприємств щодо затвердження проектів землеустрою.

 

  1.   Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

   Селищний голова                                                                                                   Т.Х.Хасаєв

 

06 травня 2019

№ 54 /2019 – СР